Honda Jazz

Genel Bakış

Uzun bir süredir hayatlarımıza pozitif enerji veren Jazz beğenilen karakteristik özelliklerinden ödün verilmeden yeni iç ve dış tasarımına kavuştu. Daha fazla ışık, daha fazla doğa ve daha fazla enerjiyle bütünleşen ve yenilenen Jazz’la tanışmaya hazırlanın. Gerek iç gerekse dış tasarımındaki yenilikler ile sevenlerinin karşısına çıkan yeni Jazz kompakt ebatlarına rağmen geniş iç hacmiyle oldukça cekici. Daha da kullanışlı hale gelen “Sihirli Koltuk” tasarımıyla sizleri şaşırtmaya devam ediyor. Arkaya yatırılabilen esnek arka koltuklar, sürücüsü ve yolcuları için Jazz’ı daha konforlu kılıyor. Yeni Jazz ile ister deniz manzaralı dağ yollarında yolculuk edin, ister uzun otoyollarda ya da hayat dolu şehrin hareketli sokaklarında... Sürüş konforu, rahatlığı ve yakıt ekonomisiyle Jazz her yolculuğunuzda sizinle.


Tasarım

Hayallerinizi genişletin!

Göz alıcı ve etkileyici Yeni Jazz’a bir daha bakın. Farkı farkedebiliyor musunuz? Honda Jazz’da yenilenen ön farlar, ön ızgara ve ön tampon yeni yüzünü oluştururken, yeni arka tampon tasarımı daha sportif bir görünüm sağlıyor ve yeni Jazz’ın etkileyici yüzünü ortaya çıkarıyor. Stop lambalarında kullanılan güçlü led aydınlatma, her türlü yol ve hava şartında en iyi farkedilebilirliği sağlıyor. Fun+ modeline eklenen karartılmış arka camlar Jazz’ın modern dış çizgilerini gözler önüne seriyor. HB stilini kompakt MPV’lerin kullanışlılığıyla birleştiren Honda Jazz’ın bu kadar çok sevilmesine şaşmamalı.


Donanım

İç hacminin ötesinde donanım özellikleri

Yeni Jazz, teknolojik üstünlüklerinin yanında çok yüksek bir donanım seviyesine de sahip. Joy+ ve Fun+ olarak iki farklı donanım paketi ile satışa sunulan Honda Jazz'ın Fun+ modelinde bulunan direksiyondan kumandalı ve hıza duyarlı müzik sistemi, otomatik farlar ve yağmur sensörlü silecekler, hız sabitleyici, polen filtreli otomatik klima, 6 adet hoparlör, yol bilgisayarı, ve çoklu bilgi ekranı, dijital bilgi ekranı*, sis farları ve panoramik cam tavan özelliklerine karartılmış arka camlar da eklenerek sınıfının ötesinde bir donanım sunmaya devam ediliyor. Her iki donanım paketi için de manuel ve CVT şanzıman seçenekleri mevcut.


Konfor

Bırak güneş içeri girsin! 

Bizce bir otomobildeki gerçek lüks daha geniş kullanım alanı ve daha fazla ışıktır. Çünkü bu size hem daha çok özgürlük hem de pozitif enerji verir. Jazz işte bu yüzden hem konforlu hem de yaratıcı iç mekan düzenlemesiyle daha aydınlık ve geniş. Jazz’ın panaromik tavanıyla, ister gökyüzü ve yıldızları izlemenin keyfini çıkarın, ister MP3 çalar bağlantılı, hıza duyarlı müzik sistemiyle neşelenin. Polen filtreli otomatik kliması, çoklu bilgi ekranı ve yol bilgisayarı, dijital bilgi ekranı*, fonksiyonel ön konsol tasarımı, deri direksiyon, soğutmalı üst torpido gözüyle Jazz’ın içinde olmak gerçekten ayrı bir keyif!

Yeni bir eve mi taşınıyorsunuz? Ya da geniş bir aile olmayı mı planlıyorsunuz? Jazz tam size göre. Geliştirilmiş aerodinamik tasarımı, 399 litrelik bagaj hacmi, yüksekliği ayarlanabilir koltuklar, arkaya yatırılabilen esnek arka koltuk tasarımı, zekice tasarlanmış koltuk ve kapı cepleri, ön, orta konsol ve kapı içlerinde toplam 10 adet bardak tutucularıyla Jazz’da herşey için fazla fazla yer var. İçine oturduğunuz andan itibaren pozitif enerji veren ferah iç mekanıyla Jazz sizi yeni yolculuklara davet ediyor.


Sihirli Koltuklar

Sihirli Koltuklar artık arkaya yatırılabiliyor. 

Bir önceki Jazz modelinin yenilikçi “Sihirli” koltuklarının popülerliği ortadayken, Honda’nın yeni modelinde de benzer bir düzenlemeye gitmiş olmasına şaşmamalı; Bundan böyle, arka koltukları yatırmak için ön koltukları öne çekme derdi yok. Aksine, koltuk arkasına neredeyse sıfır olan koltuk başlıkları sayesinde, 2:1 bölünmüş arka koltuklar, en geriye yatık hallerinde bile, ön koltuklara değmiyor ve tek hareketle yatırılabiliyor! Yeni Jazz’ın arka koltukları, yolcuların konforunu arttırmak üzere sırt bölgesi arkaya ayarlanma özelliği ile donatılırken, birçok farklı kombinasyon ile değişik boyut ve hacimlerdeki yüklerin kolayca taşınabilmesine olanak sağlayan sihirli koltuk özelliğinden taviz verilmiyor. Honda Jazz’ın sihirli arka koltukları basit bir işlem ile 60:40 oranında yatırılabilirken, bagaj bölmesinde düz bir zemin elde ediliyor. Jazz böylece 399 litrelik geniş bagaj hacmini, 883 litreye yükseltmiş oluyor. Ayrıca 60:40 bölünebilen koltuk tabanları kaldırılıp sırt bölgesine kilitlenerek bagaj bölümüne sığmayacak kadar uzun objelerin arka koltuk bölgesinde kolayca taşınabilmesi mümkün oluyor.


Performans

Hem ekonomik hem ekolojik! 

Bugüne kadarki en ekonomik ve en çevreci Jazz karşınızda! Yeni Jazz’ın 100 km’de ortalama 5,4 lt* yakıt tüketen 100 PS 1.4-lt. i-VTEC motoru, performansını yukarılara taşırken, 125gr/km’lik emisyon değeriyle karbondioksit emisyonlarında da ciddi oranda düşüş sağlıyor. Yeni Jazz’ın sürücüyü vites değişimi için en uygun zaman konusunda yönlendirerek yakıt tasarrufu sağlayan manuel vitesli modellerde bulunan Vites Geçiş Uyarı Lambası (SIL), ile yakıt tüketimini azaltmak isteyen müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere dizayn edildi.


Güvenlik

İçiniz rahat olsun Yeni Jazz Euro NCAP’tan 5 yıldız’a layık görüldü.

Hayatın her anında kendini güvende hissetmek isteyenler… Yeni Jazz kesinlikle sizin için yaratılmış! Jazz’ın Gelişmiş Uyumluluk Teknolojisi (ACE) gövde yapısı, Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), Elektronik Fren Gücü Dağılımı Sistemi (EBD), ABS, acil durum fren desteği (Brake Assist), ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları, güvenlik alarmı, immobilizer ve sürüşü kolaylaştıran Elektrik Kontrollü Direksiyon Sistemi (EPS) yolculuğunuza güvenlik katıyor. 

Yeni Jazz’da tüm yolcuların güvenliğini sağlayan 8 hava yastığı, aktif ön koltuk kafalıklar ve çift kademe ön-gergili ön koltuk emniyet kemerleri de standart olarak sunuluyor.

 

 

Çelikmotor İletişim Hattı

0424 247 03 23

Hakkımızda

çelik motor,kia,citroen,mazda,honda,elazığ citroen,honda elazığ,mazda elazığ,çelik grup,elazığ ikinci el araba,çelik inşaat,çelikler inşaat,elazığ satılık ev,elazığ 2 el araba,kia elazığ