Honda CR-V

 Nasıl bir otomobil düşünceli olacak şekilde tasarlanabilir? 

Üstelik sadece sürücüsü için değil herkes için. Sürücü, yolcu ve yayaları korumayı amaçlayarak. Daha ekonomik yakıt tüketerek. Tümseklerden sarsıntısız geçip, köşeleri farklı açıdan görerek. Sürücüsüne konforlu ve güvenli bir sürüş sağlayarak. 

Düşünceli bir otomobil etrafındakilerden ayrışır, sürücüsüne ve yolcularına ona sahip olmanın gururunu yaşatır.


Tasarım

Etkileyici değil mi? Huzurlarınızda yenilenen çizgisiyle büyüleyici Honda CR-V.

Dinamizmi ve zarafeti simgeleyen tasarımında yenilenen ön ve arka tamponlar, kaslı görünüm kazandıran ön ızgara ve 18 inç alüminyum alaşım jantlar göze çarpıyor. Etkileyici görünümüyle CR-V hem prestiji yansıtıyor hem de size bir Honda kullanmanın gururunu yaşatıyor. 

Ergonomik ve şık iç tasarımıyla hem sürücü hem de yolcuları için yeni bir ambiyans sunuyor. Kapıyı açtığınızda sizi karşılayan kapı eşiği nikelajları, yeni renk uyumuyla her dokunuşunuzda farklı bir his yaratan iç paneller sizi konforlu bir ortama davet ediyor.

80 dereceye kadar yukarı yönde açılabilen bagaj kapısı ve alçak yükleme eşiği pratik bir yerleştirme kolaylığı sunuyor. Çift bölmeli nikelaj kaplamalı alçak bagaj eşiği eşyalarınızı dilediğiniz gibi yerleştirmenize olanak tanıyor. Katlanabilen ve öne doğru kayan arka koltuklar sayesinde, CR-V'nin bagaj hacmi 955 litreye kadar çıkıyor. Hayata karşı yeni bir pencere açıp, tadını çıkarmak için 

Honda CR-V en uygun otomobil.


Konfor

Bir CR-V sahibi olmak, her anıyla çok konforlu bir hayata da alışmak demek... 

Honda tasarımcıları tarafından geliştirilen akılcı ayrıntılar ve yenilikler CR-V'de lüks duygusunu yaşatıyor. Kontrast renklerle zenginleştirilmiş yeni koltuk döşemeleri oturduğunuz andan itibaren sizi sararken, genişletilmiş kol dayanakları, ergonomik bir şekilde dizayn edilmiş MP3 çalar bağlantısıyla tasarımı yenilenen ses sistemi, menzil, toplam km., ortalama yakıt tüketimi ve zaman sayacı gibi yolculuğunuzla ilgili kullanışlı bilgiler sunan yol bilgisayarı ve çoklu bilgi ekranı* kabin içi ses ve gürültü seviyesinde yapılan geliştirmelerle, CR-V'nin size sunduğu konfor ve lüksten ayrılamayacaksınız.


Performans

Performans ve yakıt tüketimi özellikleriyle Honda CR-V, yeni i-DTEC motor teknolojisi ve otomatik şanzımanlı dizel motor seçeneğiyle beklentilerinizi karşılıyor. 150PS’lik güç ve 350 Nm'lik tork üreten 2.2 litrelik i-DTEC dizel motor CR-V'ye daha fazla güç sağlıyor. 150 PS gücündeki 2.0 i-VTEC motor 100 km'de 8.4 lt'lik yakıt tüketimiyle 4x4 klasmanında ekonomi ve performansı bir arada sunarken Euro 5 emisyon değerleriyle çevreye saygılı! Yeni CR-V'de kullanılan gerçek zamanlı 4x4 sistemi sadece gerektiği durumda (kaygan zeminlerde, kötü hava koşullarında vb.) devreye girerek hem yüksek yol güvenliği sağlanıyor hem de yakıt ekonomisinden ödün verilmiyor.


Güvenlik

Türkiye'de ilk defa sesli, görsel ve fiziksel olarak sürücüyü uyaran, fren desteğiyle çarpışmanın etkisini azaltan CMBS sistemi, 4x4 sistemini tamamlayan Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), Römork Denge Kontrol Sistemi (TSA), Uyarlanabilir Hız Sabitleyici (ACC) ve Aktif Aydınlatma Sistemi (AFS) gibi Honda'nın insan odaklı güvenlik teknolojileri yolculuğunuza maksimum güven katıyor. CR-V'nin mükemmel yol tutuşu için yenilenen süspansiyon sistemi, kademeli açılan akıllı i-SRS ön hava yastıkları, devrilme sensörlü perde hava yastıkları, aktif ön koltuk kafalıkları ve ISOFIX bağlantıları da CR-V'nin üstün güvenlik özelliklerinden.


Techno

Özgürlüğünüze ne kadar düşkünsünüz? Maceracı yönünü ortaya çıkarmak isteyen özgür ruhlar CR-V'nin Kenwood navigasyonu ile yola çıkıyor, gidecekleri yere istedikleri yoldan ulaşıyor. İster yeni yerler keşfedin ister sevdiğiniz yerleri ziyaret edin, CR-V'nin Kenwood navigasyonu ile her zaman güvenle yolculuklarınızı planlayabilirsiniz. 

Şimdi Kenwood navigasyon ile donatılmış CR-V Techno modeli size yeni rotalar keşfetme olanağı tanıyor. Üstelik hem Elegance Lifestyle hem de Executive modellerinde Techno seçeneği mevcut! 

Kenwood Entegre Garmin Navigasyon Modülü Özellikleri

• Başarsoft harita desteği ile güncellenen 81 il Türkiye haritası 

• SD card ile güncelleme 

• Sesli yönlendirme 

• Otomatik yeni yol belirleme

• 3 yol seçeneği (en kısa, en hızlı, off-road) 

• Adresten yol tarifi 

• Gece ve gündüz modu 

• 2D ve 3D desteği 

• Entegre bluetooth araç kiti 

• Her model cep telefonu ile uyum 

• Otomatik müzik sesi ayarlaması ile telefon çaldığında müzik sesini kısma

CD/DVD okuyucu veya USB üzerinden:

• i-Phone, Android ve Blackberry desteği

• DVD Video oynatabilme 

• MPEG1/MPEG2/DivX(Home Theater3.0)/JPEG dosyalarını oynatma 

• MP3/WMA/AAC/WAV dosyalarını çalabilme

• 2 kanala indirgenmiş Dolby Digital ve DTS 

 

Çelikmotor İletişim Hattı

0424 247 03 23

Hakkımızda

çelik motor,kia,citroen,mazda,honda,elazığ citroen,honda elazığ,mazda elazığ,çelik grup,elazığ ikinci el araba,çelik inşaat,çelikler inşaat,elazığ satılık ev,elazığ 2 el araba,kia elazığ