Honda Civic Hatcback

Yeni Civic Hatchback...

Civic ile mühendislerimiz; benzersiz tasarımı, geniş iç hacmi ve performans derecelerini etkileyici şekilde dengeleyen bir araç yaratmak istediler. Bunu hayata geçirmek için yeni fikirleri ortaya çıkarmalı, yeni öğretileri anlamalı ve problemleri çözüm için yeni yöntemler ortaya atmalıydılar. En iyi sonuca ulaşmak dört yıllık bir deneyim ve 20.000kmlik gerçek testlerle mümkün oldu. Sonuçlar her şeyi gösteriyor. Güven veren tasarımı, etkileyici performansı ve yenilikçi teknoloji çözümlerinin tamamı en iyi Civic'i yaratmak için eklendi. Heyecen verici bir süreç böylece tamamlanmış oldu. Siz sizinkine hazır mısınız?


Sıradanlıktan uzak. 

Yeni Civic HB'in çekici görünümü ve gelişmiş tasarım özellikleri ona kendine has bir karakter veriyor, sıradan kalıpları yıkıyor. Kıvrak hatları dinamik ve çekici bir görünüm kazandırırken kaslı yapısı sportifliğini ön plana çıkarıyor. Arka farların 'C' şekli tasarımından, köpekbalığı şeklindeki antene kadar tüm tasarım özellikleri sıradan kalıpları yıkmanın ve ona sahip olmanın gururunu yaşatıyor.  

Ön farların konumundan arka spoylere kadar yeni Civic HB'in dış tasarımı hem hava akışını optimize ediyor hem de daha yumuşak ve akıcı bir sürüş deneyimi sunuyor.


Sürücüsü için tasarlanan yeni kokpit. 

Yolculuğun kısa veya uzun olması fark etmez. Bir otomobilin iç mekanını tasarlamanın kolay bir yolu yoktur. Bu nedenle mühendislerimiz defalarca şekillendirerek ve en sonunda sürücüye odaklanmış, onu merkezine alan bir gösterge paneli tasarladı. 

Hız, kilometre, devir ve yakıt tüketimi gibi yolculuk için önemli bilgiler tam sürücünün göz hizasında, kolay ve güvenle ulaşılabilir bir konumda. Gelişmiş Yol Bilgisayarı i-MID, tek bir bakışınızla yanınızda! 

Direksiyon, kokpit ve koltuk döşemelerine dokunduğunuzda yüksek kalite ve konforu hissedeceksiniz. 

Kısacası Yeni Civic HB, sizi saracak ve ilk andan itibaren ne kadar özel olduğunuzu hissettirecek şekilde tasarlandı.


Sihirli Koltuklar

Hayat tarzınıza uyan koltuklar. 

Yeni Civic HB'in yenilikçi 'Sihirli Koltukları' birçok açıdan katlanabilerek değişik kombinasyonlarda kullanıma olanak sağlar. Tek bir hareketle yatırılabilen koltuk sırtları ile düz bir zemin elde edilirken, kaldırılabilen koltuk tabanlarıyla bagaj bölümüne sığmayacak kadar uzun objelerin kolayca taşınması sağlanır. 

Yeni Civic HB'deki sihirli koltuklar sayesinde uzun, geniş veya hem uzun hem geniş yükleriniz kolayca taşınabilir. Tüm arka koltuklar yatırıldığında elde edilen düz zemin ile 1210 litreye ulaşan bonkör bagaj hacmi sayesinde sizi hayal ettiğiniz uzun yolculuklardan ve maceralardan hiçbir şey alıkoyamaz.


Performans

Heyecan verici bir yaşam için tasarlandı. 

Yeni Civic HB'in i-VTEC benzinli motoru yüksek yakıt ekonomisi, heyecan verici performans ve daha az emisyon üretimi için tasarlanmıştır. 1.4 i-VTEC 100 PS motor, istediğiniz performansı sağlarken elektronik kontrol edilebilen akıllı valf zamanlaması sayesinde hıza bağlı olarak yakıtın yanmasını kontrollü bir seviyede tutuyor. Böylece yakıt tüketimi azalırken emisyon değeri düşüyor. 120 PS 1.6 i-DTEC dizel motor ise hem arzu ettiğiniz performansı hem de 3.6* lt'lik yakıt tüketimiyle aradığınız ekonomiyi sağlıyor. Yeni Civic HB her kullanımda size zevk verecek bir deneyim vaat ediyor. 

*3,6 litre, EC 715/2007 ile değişik EC 630/2012 ölçüm metoduna göre, ideal şartlardaki testler sonucu elde edilen karma değerdir.


Güvenliği ile cezbeder. 

Yeni Civic HB'in farklı boyutlardaki araçların çarpışması durumunda bile maksimum güvenlik sağlayan ACE (Gelişmiş Uyumluluk Teknolojisi) ile gövde yapısı, darbeleri emerek hem sizi hem de sevdiklerinizi korur. 

Yeni Civic HB'de 8 hava yastığı, Elektronik Fren Gücü Dağıtım Sistemi (EBD), ABS ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA) standart! Ayrıca Yeni Civic HB'de bulunan Acil Durum Fren Desteği (BA), sensörler sayesinde frene ani basıldığında hızı kontrol eder, maksimum fren basıncı kurulmasını sağlayarak fren gücünü arttırır ve ABS fren sistemini devreye alır. 

Tüm bunlar karmaşık bir mühendislik ve birçok hesaplama gerektirir ama hepsi sadece bir amaca hizmet eder; o da siz ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak! 

Aktif Ön Kafalıklar

Olası bir darbede, aktif kafalıklar hareket eder ve darbenin etkisini olabildiğince emerek boynun ileri geri hareketinden kaynaklanan zedelenme riskini azaltır. 

Hava Yastıkları

Ön, yan ve perde olmak üzere toplam 8 hava yastığı ile Civic HB'te güvenliğiniz maksimumda! 

Lastik Basıncı Uyarı Sistemi

Lastiklerdeki basıncı kontrol ederek herhangi bir hasar olduğunda sürücüyü uyarır. 

Araç Denge Kontrol Sistemi

Virajlı yollarda, dönüşlerde, hızlanmalarda ve ani maveralarda sürücünün aracı daha iyi kontrol etmesini sağlar.

 

Çelikmotor İletişim Hattı

0424 247 03 23

Hakkımızda

çelik motor,kia,citroen,mazda,honda,elazığ citroen,honda elazığ,mazda elazığ,çelik grup,elazığ ikinci el araba,çelik inşaat,çelikler inşaat,elazığ satılık ev,elazığ 2 el araba,kia elazığ