Mazda 6

Sportif tasarım, heyecan verici sürüş ve düşük yakıt tüketimi

Yepyeni Mazda6, öncü SKYACTIV TEKNOLOJİSİ'nin tüm özellikleriyle birlikte 'KODO - Hareketin Ruhu' tasarımının kullanıldığı yeni nesil otomobillerimizin ikincisidir.

Sedan ve station wagon gövde stili seçenekleri ile sunulan yepyeni amiral gemisi modelimiz ile, heyecan verici sürüş deneyiminin hazzını ve duyularınızı cezbeden tasarımın önemini kutluyoruz. Mazda6 ayrıca, SKYACTIV TEKNOLOJİSİ sayesinde, en gelişmiş güvenlik özelliklerini ve olağanüstü düşük yakıt tüketimini birleştiriyor. Böylece heyecan verici, güçlü sürüş keyfinden ve göz alıcı estetikten ödün vermeksizin çevresel ve işlevsel açıdan mükemmelliğe ulaşma konusunda geleneklere bir kez daha meydan okuyoruz.

Yeni Mazda6’nın alçak ve geniş duruşu, sürüş esnasında deneyimleyeceğiniz güven veren dengeyi yansıtır. Ön ızgaranın alt kısmı etrafındaki detaylar, sportif güç izlenimini pekiştirir.

Güçlü denge ve amaca yönelik ifade, ilk bakıştan itibaren canlılık ve dinamizm izlenimi uyandırarak, keyifli bir sürüş deneyimi yaşayacağınıza işaret eder.

KODO tasarım teması ve gövde hatları atletik ve enerjik bir izlenim oluşturur. İnce profil, Yeni Mazda6’ya segmentinde öncü bir aerodinamik performans kazandırır.

Otomobilin arkadan görünümü, genel görünümün ince zarafetinden ödün vermeksizin sportif bir güç izlenimi uyandırır.

Yepyeni Mazda6 – Hareketten alınan ilham

Yepyeni Mazda6’nın tasarımında, atların dinamik koşuları, dalgaların gücü ve bir dansçının enerjisi gibi hareketlerden ilham aldık. Yeni amiral gemisi modelimizin tasarımı, performansı ve verimliliği nasıl yeniden tanımladığını keşfedin. Yepyeni Mazda6 çığır açıcı SKYACTIV TEKNOLOJİSİ ve “KODO – Hareketin Ruhu” tasarım temasının kusursuz bir bileşimi.

Yepyeni Mazda6'nın çarpıcı ‘KODO – Hareketin Ruhu’ gövde tipini gördüğünüzde, bu güçlü ve şık tasarımının 2012 Moskova Otomobil Fuarı’nda neden bu kadar alkış aldığını anlayacaksınız.


'KODO - Hareketin Ruhu' tasarımı

Bu, hayranlık duyacağınız sportif kıvrımlarıyla, hareketi ifade etmek üzere tasarlanmış bir otomobil. Gövde stilinin daha ilk bakışta duygusal bir tepki uyandırmasını istedik. Bu otomobilin dış donanımının bizim 'KODO - Hareketin Ruhu' tasarım temamız etrafında oluşturulmasının nedeni de bu. KODO tasarımının esin kaynağı, çitanın pürüzsüz gücü ve hayranlık uyandıran çevikliğidir.

Bu, canlılık ve dinamizm duygusu uyandıran güçlü bir duruş ile her tarafından çevik bir sportiflik yayılan bir otomobildir. Böyle bir gövde stili, sürücüye onu bekleyen sürüş keyfini düşündükçe heyecan verir.

KODO tasarım imzasının kanatları, üst ızgaranın alt tarafı boyunca derin kıvrımlı ön cepheye doğru uzanır. Bu, otomobilin en ön tarafından yükselen hareket duygusunun temelini oluşturur.

Açılı xenon ön farlar, kedi gözlerine benzer ve saygın, amaca yönelik bir ifade uyandırır. Şık gövde ise güçlü, sportif izlenimi vurgular.

Otomobilin yan tarafındaki dış hatlar, arka kısmın hatları ile pürüzsüzce harmanlanır. Gövde stili, otomobilin yan tarafları boyunca hareket duygusunu pekiştirir.

Şık arka farların açılı tasarımı çarpıcı bir görünüm oluşturarak otomobilin dinamik estetiğini tamamlar. Krom kaplamalı kalıplar, farları birbirine bağlar ve izlenimi bütünleştirir.


Mazda alaşımlı jantlar, daha da sportif ve dinamik bir izlenim uyandırır

Yepyeni Mazda6'da alaşımlı jantlar standarttır. Bu mükemmel dökümlü Mazda alaşımlı jantları, Yeni Mazda6'nın dinamik gövde stilini tamamlaması için tasarladık. Bükümlü kollara sahip 19" alüminyum alaşım jantlar, otomobilde belirgin olan rafine güç duygusunu pekiştirir.

Bu yüksek performans jantları, heyecan verici virajlardan geçerken maksimum tutuş ve kontrol sağlamak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

19 inç alaşımlı jantlarda, otomobilin dinamik gövde stilini vurgulayan güçlü görünümlü bir yapıya sahip beş çift bükümlü kol vardır.

 

 

Çelikmotor İletişim Hattı

0424 247 03 23

Hakkımızda

çelik motor,kia,citroen,mazda,honda,elazığ citroen,honda elazığ,mazda elazığ,çelik grup,elazığ ikinci el araba,çelik inşaat,çelikler inşaat,elazığ satılık ev,elazığ 2 el araba,kia elazığ