Citroën Berlingo Combi

 

En Büyük Değişim Sizden Ve Ailenizden

Yeni Citroën Berlingo Combi ile her şey çok daha kolay. Alışveriş yapmak, her türlü eşyayı taşımak, aileniz ile geziler yapmak, tatile çıkmak… Her şartta, her türlü ihtiyaca uyum sağlayabilen Yeni Citroën Berlingo vazgeçilmez yol arkadaşınız olacak. Yenilenen ön tampon, chevron ve viraj aydınlatmalı sis farları sayesinde çok daha modern bir görünüme sahip. Yine ihtiyaca göre düzenlenebilen iç mekan, akıllıca tasarlanmış araç içi saklama gözleri sayesinde pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Bu ergonomik yapının üzerine eklenen cam tavanlı Modutop paketi Yeni Citroën Berlingo’yu benzersiz hale getiriyor. Bu brosürde yer alan görseller ve ekipman özellikleri Türkiye ürün gamından farklı olabilir. Türkiye ürün gamında yer alan araç özellikleri için Teknik Özellikler brosüründen veya Citroën Yetkili Satıcıları’ndan bilgi alabilirsiniz.

 

Daha Fazla Teknoloji

Ön panelde AUX girişi ve USB bağlantısı.

Konfor Ve Teknolojinin Uyumu

Citroën Berlingo’nun direksiyonunun, ön panelinin ve iç döşemelerinin kalitesi hemen göze çarpıyor. Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, versiyona göre, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu ve çift bölgeli otomatik klima en uygun sürüş konumuna sahip olmanızı sağlıyor. Yenilenen ön konsol hem sürücüye hem yolcuya kolay kumanda edilebilir teknolojik özellikler sunuyor. CD çaların okunaklı ekranı, ön panele entegre USB bağlantısı ve AUX girişi sayesinde araç içinde müzik sizin kontrolünüzün dışına çıkmıyor. Tavanda yer alan yarı saydam saklama bölmesi sayesinde hiçbir şey kaybolmuyor.


Modutop Modernlik Ve Zekânın Birleşimi

Yeni Citroën Berlingo Combi öncelikle görüntüsü ve stili ile göze çarpıyor. Geniş ön camı ve yan camları sayesinde size ve ailenize aydınlık ve konforlu bir ortam ve geniş görüş açısı sunuyor. Ama Yeni Citroën Berlingo bununla sınırlı kalmıyor. Akıllıca tasarlanmış pek çok saklama bölmesi sayesinde Yeni Citroën Berlingo artık çok daha pratik. Büyük ölçüde uçak kokpitinden esinlenerek tasarlanan Modutop seçeneği sayesinde araç içi pratiklik ve ergonomi maksimum düzeye çıkıyor. Ön bölümde tavanda boylu boyunca yer alan saklama bölmesi geniş bir saklama kapasitesi sunuyor. Ayrıca sürücü kendi özel torpido gözüne de sahip. Modutop seçeneği olmayan araçlarda aksesuar olarak temin edilebilecek iç tavan barları sayesinde uzun ve hafif eşyalar yolcuları rahatsız etmeden kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Sürücü koltuğu altında yer alan çekmece ve araç zeminine yerleştirilen bölmeler gibi alışılmışın dışında saklama bölmeleri sayesinde yolculuklar çok daha keyifli oluyor. Araç zeminine gizlenmiş saklama gözleri sayesinde küçük eşyaları yerleştirmek çok daha kolay. Katlanabilen arka koltuklar sayesinde hacimli eşyaları taşımak sorun olmaktan çıkıyor.

Pratiklikte Örnek Tasarım

Konforlu, keyifli ve aydınlık tasarımıyla Yeni Citroën Berlingo Combi tüm duyularınıza ve ihtiyaçlarınıza hitap ediyor. Çocuklarınız araç içinde modüler geniş kullanım alanından ve güvenlik için sınırlı açılabilen arka camlar sayesinde doğal havalandırmadan keyifle faydalanıyorlar. Rahat koltukları sayesinde araç içi konfor maksimum seviyeye çıkıyor. İşçilikteki özen ve versiyonlara göre ön koltuklar arasında kol dayama ve ara saklama bölmeleri ile kalite ve kullanışlılık daha da artıyor. Aynı zamanda konfor, modüler kullanımla da yakından ilgili olduğundan 1/3 2/3 katlanabilen arka koltuklar aracınızı ihtiyacınıza göre şekillendirmenize ve büyük hacimli eşyaları kolaylıkla taşımanıza olanak tanıyor. Yukarı açılan tekli bagaj kapağı sayesinde yüklemeleriniz artık çok daha kolay. Yeni Citroën Berlingo hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Aracın içinde bulunan saklama gözlerinin fazlalığı kadar kolay ulaşılabilir olmaları ve tasarımları hayatınızı kolaylaştıracak. Modutop ve tavan gözlerine ön ve arka sıra koltuklardan ulaşmak çok kolay. CITROËN, uzun yıllardır devam ettiği çevreci motor teknolojileri yatırımına Yeni Citroën Berlingo ile de devam ediyor. Sürüş keyfi ve konforundan ödün vermeden ekonomik ve çevreci kullanıma imkan sağlayan HDi motorlar Berlingo’da 75 hp, 90 hp ve 115 hp olmak üzere üç farklı seçenekle sunuluyor. Yeni Citroën Berlingo’da güvenlik özellikleri de sizin için maksimum seviyede tutuluyor. ABS, EBD (Elektronik güç fren dağılımı), EBA (Acil fren destek sistemi) tüm versiyonlarda standart olarak yer alırken, ESP 90 hp ve 115 hp’lik versiyonlarda Güvenlik Paketi ile birlikte sunuluyor. 3 noktadan bağlantılı arka emniyet kemerleri ile tüm yolcular güvenle seyahat ediyor. Multispace araçlarda yer alan çocuk kilidi ve çocuk gözleme aynaları ile gözünüz hep ailenizin üzerinde olacak. 

Citroën’in çevreci motorları Yeni Citroën Berlingo Combi’de 75 HP, 90 HP ve 115 HP’lik seçenekleriyle sizi bekliyor.

 Daha Düşük Tüketim, Daha Fazla Keyif Şaşırtıcı Bir Yükleme Kolaylığı

 + Akıl dolu yükleme çözümleri

+ Versiyona göre tek veya çift kayar kapı

+ 40/60 oranlı çift arka kapı

+ 180 derece açılabilir arka yük kapıları

+ 1,5 m’ye ulaşan genişlik

+ 1,25 m’ye ulaşan yükseklik

+ 3,3* m’ye ulaşan derinlik

*Versiyonlara göre farklılık gösterebilir.

 Mükemmel Yükleme Performansı

 Sınıfında referans sayılacak yükleme kapasitesi

 + Modüler yükleme imkanı

+ Maksimum güvenlikli taşıma

+ 3,30 m2‘ye varan kullanılabilir hacim

+ 1.80 m kullanılabilir uzunluk

+ 850 kg’ye kadar taşıma kapasitesi

+ Palet yükleme imkanı

Daha Fazla Güvenlik.

Viraj aydınlatmalı ön sis farları ile virajları geçmek her zamankinden daha kolay.

Aileniz İçin Tam Güvenlik

Yeni Citroën Berlingo Combi ’yi tercih etmek, konfor ve işlevselliği ve aynı zamanda da güvenliği bir arada tercih etmektir. ABS, EBD, EBA gibi standart donanım özellikleri yanında ESP, yan hava yastıkları gibi üst versiyonlarda sunulan güvenlik özellikleri sayesinde aileniz için endişeye yer yok. Yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyon, otomatik yanan farlar ve yağmur sensörü ile değişen çevresel koşullar sizin için tehlikeli değil. Viraj aydınlatmalı ön sis farları ile virajlı yollar her zamankinden daha kolay geçiliyor.

 

Çelikmotor İletişim Hattı

0424 247 03 23

Hakkımızda

çelik motor,kia,citroen,mazda,honda,elazığ citroen,honda elazığ,mazda elazığ,çelik grup,elazığ ikinci el araba,çelik inşaat,çelikler inşaat,elazığ satılık ev,elazığ 2 el araba,kia elazığ