Citroën Nemo

Citroën Nemo Combi Plus Modern Çizgileriyle Dikkat Çekiyor

Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi’nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları gibi özellikler ekleyerek sınıfının modernlik çıtasını yukarı taşıyor. ABS, EBA (Acil Fren Destek Sistemi), immobilizer ve hava yastıkları Citroën Nemo Combi Plus’ı eviniz kadar güvenli yapıyor. Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar koltuğunuzdan hareket etmeden ayarlanırken sis farları yolunuzu güvenle aydınlatıyor. Aracın standardında bulunan üçüncü sıra cam, aydınlık bir iç mekân sağlamakla birlikte dış görünüme modern bir çizgi getiriyor. Yukarı açılır kapı yükleme kolaylığı ve daha geniş bir görüş açısı sağlıyor. Geniş iç hacmi, modern tasarımı, düşük yakıt tüketimi, üstün güvenlik özellikleri ve binek araçlara özgü aksesuarlarıyla Citroën Nemo Combi Plus’lar tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Nemo ürün gamının en yeni üyesi Vizyon ise farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Nemo Combi Plus Vizyon’un özellikleri arasında, 15” alüminyum alaşımlı jantlar, özel seri koltuklar, arka park sensörü, navigasyon, direksiyondan kumandalı radyo cd MP3 çalar, USB & Bluetooth bağlantı noktaları ve özel ‘vizyon’ logosu bulunuyor.

 Citroën Nemo Combı Konforun Yeni İsmi...

Nemo Combi, ön ve arkada bulunan geniş koltuklarıyla size binek araç konforu sunuyor. Kompakt tasarımı, düşük yakıt tüketimi ve standart olarak dört hava yastığı ile birlikte sunulan üstün güvenlik özellikleriyle hem iş hem şehir hayatının tüm ihtiyaçlarına meydan okuyor. Nemo Combi’nin rezistanslı, camlı arka yük kapıları ve arka cam sileceği görüş açınızı netleştiriyor. 2/3 - 1/3 asimetrik ve 180 derece açılabilir arka kapılarıyla yüklemeyi kolaylaştırıyor. Nemo Combi’nin bagaj hacmi, arka koltuklar yatırıldığında 365 litreden 884 litreye yükseltilebiliyor. Tüm Nemo Combi’lerde sağ ve sol kayar kapılar standart olarak sunuluyor.


“Mükemmellik” Ayrıntılarda Gizlidir

Ergonomik ön paneli, yüksek bagaj ve yükleme hacmi, üstün güvenlik özellikleriyle Nemo, sınıfının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. İşte Nemo’yu mükemmel kılan ayrıntılar... ABS, EBA (Acil Fren Destek Sistemi), immobilizer, sürücü ve yolcu hava yastıklarıyla Nemo Combi size sınırsız güvenlik sağlıyor. Ön konsol ve kapılarda bulunan çok sayıda saklama gözüyle yolculuğunuz boyunca aradığınız her şey elinizin altında. Ayarlarını koltuğunuzdan hareket etmeden yapabileceğiniz elektrikli ısıtmalı yan aynalar, park ederken büyük kolaylık sağlıyor. Yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyonu, elinizin hemen altındaki vites kutusu, akıllıca dizayn edilmiş yol bilgisayarı ve göstergeleri sayesinde rahat, ergonomik ve güvenli bir sürüş sağlıyor. Nemo Combi SX, Plus SX, Plus SX XTR ve Plus Vizyon versiyonlarında bulunan MP3 çalar size renkli yolculuklar vaat ediyor. Çevreye Duyarlı HDI Teknolojisi Nemo’nun yakıt tasarrufu sağlayan, çevreye saygılı HDi teknolojisi düşük devirlerde bile yüksek çekiş gücü sağlıyor.

Önce Güvenlik!

ABS, gerekli durumda tekerleklerin blokajını engellemek amacıyla frenleme basıncını düzenliyor ve ek olarak direksiyon kontrolünün korunmasını da sağlıyor. EBA (Acil Fren Destek Sistemi) beklenmeyen durumlarda durma mesafesini azaltıyor. EBD (Elektronik Fren Güç Dağılımı) daha etkili tutuş için tekerlekler arasındaki fren basıncını otomatik olarak dengeliyor.


Teknoloji Güvenliğinizin Hizmetinde

Yolculuklarınızda tam güvenlik için Citroën modelleri son nesil aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle donatılmıştır:

ABS (Anti-Lock Brake System): Tekerleklerin kilitlenmesini önleyici fren sistemi, gerekli durumda tekerleklerin blokajının engellenmesi amacıyla frenleme basıncını düzenleyen bir fren destek sistemidir ve ek olarak direksiyon kontrolünün korunmasını da sağlar.

EBA (Emergency Brake Assist): Acil fren destek sistemi, durma mesafesinin azaltılması amacıyla fren pedalına hızlı basılması durumunda fren basıncını anında artırır. Takip eden araçları uyarmak için flaşör lambalarını otomatik olarak devreye alır.

EBD (Electronic Brake Distribution): Elektronik fren güç dağılımı, tekerlekleri ayrı ayrı yöneterek arka tekerleklerin frenleme gücünü optimum duruma getirmek için ABS algılayıcılarını kullanır.

Hız Sınırlayıcısı: Bu sistem belirlenen maksimum hızın aşılmamasını sağlar. Hız ayarını sürücü seçer ancak gaz pedalına sonuna kadar basılmadıkça programlanan hız aşılmaz.

Belirtilen özellikler araçlara göre farklılık gösterebilir. İlgilendiğiniz aracın güvenlik özellikleriyle ilgili bilgiler için teknik föyü inceleyiniz.

 

Çelikmotor İletişim Hattı

0424 247 03 23

Hakkımızda

çelik motor,kia,citroen,mazda,honda,elazığ citroen,honda elazığ,mazda elazığ,çelik grup,elazığ ikinci el araba,çelik inşaat,çelikler inşaat,elazığ satılık ev,elazığ 2 el araba,kia elazığ