Citroën DS5

Gelecekten Günümüze Gelen Tasarımda Sıra Dışılığa Ne Dersiniz?

Citroën DS5, Cesaretin Geri Dönüşü

Citroën DS5, arzulanan üstün konforu ve sürüş keyfini birlikte sunuyor. Teknoloji ve tasarımın iş birliğiyle, estetik, zeka, performans ve çevreye saygı bir arada... Citroën DS5, sıra dışı tasarımıyla beklentilerinizin çok üstünde!

Lüks Herkesin Hakkı Olamaz mı?

Citroën’in Yüksek Ürün Gamına Yeni Bir Vizyon!

Citroën DS5, Citroën’in en iyi ‘’Know How’’ını temsil ediyor. Güçlü kişiliğinden ödün vermeden, gelenekseli ve yeniliği aynı anda taşıyor. Her detayda, inceliği ve zarafeti yansıtıyor. Koltuk döşemelerindeki tasarım detayları sıra dışılığın ve çok yönlülüğün en rahat ispatı.

Soylu ve Heykelimsi Çizgiler

Citroën DS5, dinamik ve yoğun duygular uyandıran akıcı hatlarıyla tarzını iddialı bir şekilde ortaya koyuyor. Tasarımın ortaya çıkardığı kompakt görünümü, 5 kişilik gerçek oturma alanı ve geniş hacimli kasayı vurguluyor. LED farların ışık saçan imzasıyla güçlenmiş bakışı, kılıç formunda sıra dışı krom parçası ve arka kanadın uyumu, Citroën DS5’e şıklığını vurgulayan bir uyum sağlıyor.


Karmaşadan Uzak, Özgün Tasarım.

Citroën DS5: Sezgisel Ergonomi

Citroën DS5 sezgileri olan bir otomobil. Anahtarsız giriş fonksiyonuyla sürücüsünü tanır ve onun yalnızca kapı koluna dokunmasıyla kapıyı açar. Ardından LED tabanlı iç aydınlatma, kabini kademeli olarak aydınlatır. Daha sonra sürücü motoru çalıştırmak için yalnızca START düğmesine basar.

Sürüşünüz Seyir Haline Gelsin.

Cam tavan tasarımında yeni bir anlayışla Citroën DS5’e özel olarak tasarlanmış bu tavan, 0.58 m²’lik camlı bir alana sahip üç aydınlatma gözüne sahiptir. Aydınlatma gözleri ayrı ayrı kapatılarak gündüz ve gece sıra dışı, kişisel bir ambiyans yaratılmasına olanak tanır.

Kokpit Kabin

Citroën DS5, dış tasarımın vaadine uygun olarak havacılık dünyası tasarımlarından esinlenmiş kokpit yapısıyla farklı olmayı başarır.

Yepyeni Bir Sürüş Keyfine Ne Dersiniz? Yenilikçiliği, Sınırların Çokötesinde!

Citroën DS5’in içinde teknoloji ile sürüş keyfinin iş birliği göze çarpar. Özellikle yenilikçi bir özellik olan renkli head-up display ekranı, önemli sürüş bilgilerini panel üzerine tam olarak sürücünün görüş alanına yansıtır.

Seyahate Davet!

START düğmesine basit bir dokunuşla, dashboard’daki kadranlar harekete geçer. İç aydınlatma ile beraber sürücü farklı bir dünyaya adım atar ve seyahat böylece başlamış olur. 

Konfordan Ödün Vermeyen Eşsiz Ve Dinamik Sürüş Deneyimi.

Citroën DS5’te, yay ve amortisörlerin kontrol kolaylıkları korundu, yolu okuyacak şekilde geliştirildi. DS5, yolu kavrar ve her türlü yol koşulunda güven verir. Citroën DS5’in kesin ve hassas direksiyonu dinamik özelliklere katkı sağlar.


 

Çelikmotor İletişim Hattı

0424 247 03 23

Hakkımızda

çelik motor,kia,citroen,mazda,honda,elazığ citroen,honda elazığ,mazda elazığ,çelik grup,elazığ ikinci el araba,çelik inşaat,çelikler inşaat,elazığ satılık ev,elazığ 2 el araba,kia elazığ