Citroën DS4

Citroën DS4 Stil
Citroën DS4 ‘te şıklık ve sportif ruh uyum içinde bulunuyor , tasarımın gücü de bu dengeden geliyor. Özenli çizgiler, heykelsi kıvrımlar… Citroën DS4’ün silüeti geometri kurallarını sorgulamanıza neden olacak.
Citroën DS4 İncelik

Citroën DS4’ün iç mekanında kullanılan malzemelerdeki özen ve incelik aracın dış tasarımındaki asaletini yansıtıyor. Görmek , hissetmek, dokunmak… Görmek ve incelikle düşünülmüş bir ışık dağılımıyla aydınlanan bu iç mekanı keşfetmek. Hissetmek ve sizi çevreleyen bu baş döndürücü ortama kendinizi bırakmak. Dokunmak ve iç mekandaki yüksek kalitenin farkına varmak. Mantık bizi bazen yanıltabilir ama duyularımız asla…


Citroën DS4 Nefes

Dışarıdan bakınca, kompakt ve kaslı tasarımdan oluşan bir coupe’nin keyfine varacaksınız. İçinde ise, arka kısmındaki gerçek 3 kişilik oturma kapasitesi ile bir sedanın konforunu yaşayacaksınız. Citroën DS4 “yaşam alanı“ kelimesine yeni bir anlam katıyor. Tasarımcıların ve mühendislerin yeteneği ve becerisi sayesinde ergonomi her açıdan tamamlanıyor.

Citroën DS4 ‘ün iç alanı fark yaratan bir incelik ve kalite ile tasarlanıyor ve kullanıcısına pek çok kişiselleştirme özelliği sunuyor. Sürücü mahali ve orta konsol mükemmel bir ergonomiye saip. Krom çerçeveli göstergeler ve beyazdan maviye doğru kişiselleştirilebilen iç aydınlatmalarla donatılıyor. Araç içi konfor, ön koltuklardaki ayarlanabilen bel desteği ve masaj fonksiyonu sayesinde daha da artıyor. Çift bölgeli otomatik klima, üç farklı seviyesiyle kullanıcıların beklentilerini tam olarak karşılıyor. Yine bu sistemde yer alan rest fonksiyonuyla motor durduktan sonra bile araç içi akustik, iç mekanın genişlik ve bütünlük algısını güçlendiriyor, motor seslerinden ve titreşimden arınmış bir konfor alanı yaratıyor. Sesin eşit dağılımını sağlayan yeni yazılım teknolojisiyle geliştirilen direksiyondan kumandalı ve bagaj içine konumlanmış özel Denon HiFi ses sistemi araç içinde huzurlu ve konforlu bir ortam yaratırken müzik dinlemeyi gerçek bir zevk ve heyecan haline getiriyor. Citroën DS4’te orkestra şefi sizsiniz. Ne dinlemek istediğinize, ön kol dayama içine gizlenmiş USB girişi ve jack prizi sayesinde siz karar vereceksiniz. 12 V ve 230 V ‘luk bağlantılarla gücünüz hiç kesilmeyecek. Özel hafıza sistemine sahip ve kuşbakışı modunda kullanılabilen yeni eMyWay entegre navigasyon sistemine sahip Citroën DS4’ün 7’lik bilgi ekranı üzerinden müzik seçimlerinizi takip etmek çok keyifli. Citroën DS4’le aynı zamanda Bluetooth ile cep telefonunuzun handsfree özelliğini kullanmak da mümkün.

Citroën DS4 4 Kapılı Coupe

Varolan uygulamaları sorgulamak bir zeka ve yaratıcılık biçimidir. Citroën DS4 bu yaklaşımı mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor: Yeni fikirlerin önünü açan cesur bir otomobil kavramı yaratıyor. Hiç şüpheye yer bırakmayacak şekilde bir coupé, ama aynı zamanda 4 kapısı sayesinde bir sedanın tüm kullanım rahatlığını ve konforunu sunuyor. Çok değişken ama aynı zamanda şaşırtıcı ve cesur. Yola gerçek anlamda hakim olmanızı sağlayan yükseltilmiş tasarım. Bu cesur silüet alışılmışın dışında yollar açıyor, daha önce görülmemiş referans noktaları tanımlıyor.


Citroën DS4 Performans

Citroën DS4, 3 farklı motor seçeneğiyle satışa sunuluyor. Dizel versiyon 1.6 e-HDi 112 HP motoruyla tasarruflu ve güçlü bir sürüş sağlıyor. Benzinli versiyonlar ise 1.6 VTi 120 HP ve 1.6THP 156 HP olmak üzere iki farklı motor seçeneği sunuyor. Citroen’in sürüş ve yolla ilgili tüm bilgi ve becerisi Citroën DS4‘te hayat buluyor. Aynı zamanda hem dinamik hem güvenli bir sürüş ve daha önce yaşamadığınız duyguları yaşatacak yol tutuşu Citroën DS4’te bir araya geliyor. 

Daha sezgisel bir sürüş ve daha gelişmiş güvenlik için Citroën DS4 hayatımızı kolaylaştıracak yeni teknolojilerle donatılıyor. Örneğin Kör Nokta Uyarı Sistemi, aracın ön ve arkasına yerleştirilen dört sensör sayesinde aracın yan tarafında kör noktada bulunan araç ve motosikletleri ışıklı bir uyarı sistemiyle sürücüye bildiriyor. Citroën DS4’ün bir başka yeteneği de Micro-hybride e-HDi Stop&Start teknolojisi sayesinde CO emisyonlarını ve yakıt tüketimlerini minimum seviyelere indirilebilmesinde saklı. Özellikle uzun yolculuklarda etkin bir sürüş konforu sağlayan hız sınırlayıcı sayesinde belirli hızlar hafızaya alınarak uygun yollarda tek bir düğme yardımıyla devreye alınabiliyor. Vites değişim göstergesi (manuel araçlarda) sayesinde Citroën DS4 yakıt tüketiminizi optimal seviyede tutmanıza imkan sağlıyor.

 

Çelikmotor İletişim Hattı

0424 247 03 23

Hakkımızda

çelik motor,kia,citroen,mazda,honda,elazığ citroen,honda elazığ,mazda elazığ,çelik grup,elazığ ikinci el araba,çelik inşaat,çelikler inşaat,elazığ satılık ev,elazığ 2 el araba,kia elazığ